Εργασιακές Σχέσεις
Καλώς ήρθατε στη συζήτησή μας!
Εργασιακές Σχέσεις
Καλώς ήρθατε στη συζήτησή μας!
Εργασιακές Σχέσεις
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συζήτηση για εργασιακά θέματα
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Δεν πληρώνομαι!

Πήγαινε κάτω 
+3
Natalia
EryG
elenakapari
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elenakapari
New member
New member



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2010

Δεν πληρώνομαι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δεν πληρώνομαι!   Δεν πληρώνομαι! - Σελίδα 2 EmptyΤετ Σεπ 01, 2010 6:03 pm

Υπενθύμιση αρχικής δημοσίευσης :

Καλημέρα, εύχομαι καλή αρχή στη σελίδα σας. Μου έστειλε το σίνδεσμο μία συνάδελφός μου απο τη Θεσσαλονίκη που είχε παρακολουθήσει σεμινάριά σας και μου είχε πει πολύ καλά λογια για σας. Να σας πω και εγώ το πρόβλημά μου. Στη εταιρία που δουλεύω έχουν να μας πληρώσουν από τον προηγούμενο μήνα. Ακούγεται ότι θα κλείσει και ανησυχούμε. Τι πρέπει να κάνουμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EryG
Admin
Admin
EryG


Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2010
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα

Δεν πληρώνομαι! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δεν πληρώνομαι!   Δεν πληρώνομαι! - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Δεκ 29, 2016 6:14 am

Αγαπητέ καλησπέρα σας,
το βάρος της ευθύνης δεν το έχετε εσείς. Να πείτε στον εργοδότη σας ότι "σε περίπτωση αμφιβολίας τεκμαίρεται ασφάλιση στο ΙΚΑ'. Αυτό. Θα κάνετε την καταγγελία σας και ας αποδείξει ο ίδιος ότι δεν εργαζόσασταν κανονικά παρά με μπλοκάκι και όπως θέλατε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ergasiaka.com
 
Δεν πληρώνομαι!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εργασιακές Σχέσεις :: Λειτουργία σύμβασης εργασίας και επιπλοκές-
Μετάβαση σε: