Εργασιακές Σχέσεις
Καλώς ήρθατε στη συζήτησή μας!
Εργασιακές Σχέσεις
Καλώς ήρθατε στη συζήτησή μας!
Εργασιακές Σχέσεις
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συζήτηση για εργασιακά θέματα
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pupekatrin
New member
New member



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2013

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ   ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ EmptyΤετ Ιουλ 24, 2013 3:21 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ Η ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΤΙΣ 01/05/13 ΚΑΙ ΛΗΓΕΙ 31/10/13.ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΑΠΟ 26/4/12 ΕΩΣ ΚΑΙ 31/10/12, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΓΝΩΣΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ.ΕΙΜΑΙ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ.ΜΕ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΤΙΣ 22/03/14,
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ,
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EryG
Admin
Admin
EryG


Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2010
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ   ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ EmptyΠαρ Ιουλ 26, 2013 5:32 am

Καλησπέρα σας! Για να είμαι ειλικρινής δεν μου έχει τύχει να ασχοληθώ με το θέμα αυτό, οπότε δεδομένου ότι οι γνώσεις μου περιορίζονται στα γενικά και στα περί επαναπρόσληψης και αποζημίωσης τολμώ να πω πως επειδή λογίζονται οι συμβάσεις αυτές ως ορισμένου χρόνου θα μπορείτε απλά να κάνετε χρήση του μειωμένου ωραρίου και του εξαμήνου του ΟΑΕΔ. Θα το δω όμως και θα επανέλθω. Με το καλό σας εύχομαι :-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ergasiaka.com
 
ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Εγκυμοσυνη και συμβαση εργασιασ ορισμενου χρόνου
» εκ περιτροπησ εργασία
» Ανασφάλιστη εργασία
» Aνασφαλιστη εργασια.
» ΕΚ ΠΕΡΙΤΡΟΠΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑ Κ ΜΙΣΘΟΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εργασιακές Σχέσεις :: Απολύσεις, διαδικασία και αποζημίωση-
Μετάβαση σε: