Εργασιακές Σχέσεις
Καλώς ήρθατε στη συζήτησή μας!
Εργασιακές Σχέσεις
Καλώς ήρθατε στη συζήτησή μας!
Εργασιακές Σχέσεις
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συζήτηση για εργασιακά θέματα
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Aνασφαλιστη εργασια.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Maximvs
New member
New member



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2014

Aνασφαλιστη εργασια. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Aνασφαλιστη εργασια.   Aνασφαλιστη εργασια. EmptyΤετ Απρ 23, 2014 7:27 pm

Καλησπερα σας,

εργαζομαι σε μια εταιρια 7 μηνες.Δεν μου εχουν κανει ακομα προσληψη παρ οτι το εχω αναφερει 3 φορες στον ιδιοκτητη , οι απαντησεις του ειναι γενικες.
Δεν εχω παρει ουτε αναλογια δωρου Χριστουγεννων (επιασα δουλεια απο 1-9-13) και ουτε δωρο Πασχα.Δεν μου ωφειλουν μισθους αλλα δεν μπορω να εργαζομαι ανασφαλιστος.
Ποια η διαδικασια για να εξασφαλισω τα ενσημα μου και τα δωρα μου σε περιπτωση που βρω αλλου δουλεια και αποχωρησω?

Σας ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EryG
Admin
Admin
EryG


Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2010
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα

Aνασφαλιστη εργασια. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aνασφαλιστη εργασια.   Aνασφαλιστη εργασια. EmptyΣαβ Απρ 26, 2014 4:52 am

Καλησπέρα σας, απλά θα πρέπει να συγκεντρώσετε όποιο αποδεικτικό μέσο μπορείτε (οτιδήποτε μπορεί να είναι χρήσιμο) ώστε μέσα σε έναν χρόνο από την με οποιονδήποτε τρόπο αποχώρησή σας να κάνετε καταγγελία στο ΙΚΑ. Καλό είναι να την κάνετε πριν φύγετε ώστε να γίνει έλεγχος και να σας βρουν μέσα βέβαια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ergasiaka.com
 
Aνασφαλιστη εργασια.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» εκ περιτροπησ εργασία
» Ανασφάλιστη εργασία
» ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΠΟΧΙΑΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ
» ΕΚ ΠΕΡΙΤΡΟΠΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑ Κ ΜΙΣΘΟΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εργασιακές Σχέσεις :: Απολύσεις, διαδικασία και αποζημίωση-
Μετάβαση σε: