Εργασιακές Σχέσεις
Καλώς ήρθατε στη συζήτησή μας!
Εργασιακές Σχέσεις
Καλώς ήρθατε στη συζήτησή μας!
Εργασιακές Σχέσεις
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συζήτηση για εργασιακά θέματα
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Καλή αρχή! Μια και σε βρήκα εδώ, ας σε ρωτήσς και κάτι....

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MarwDen
Επισκέπτης




Καλή αρχή! Μια και σε βρήκα εδώ, ας σε ρωτήσς και κάτι.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλή αρχή! Μια και σε βρήκα εδώ, ας σε ρωτήσς και κάτι....   Καλή αρχή! Μια και σε βρήκα εδώ, ας σε ρωτήσς και κάτι.... EmptyΤετ Σεπ 01, 2010 1:14 am

Καλησπέρα Έρη! Ήθελα από μέρες να σε ρωτήσω κάτι, αλλά νόμιζα ότι έλειπες διακόπές. Κλή αρχή για το site σου καταρχή, πολύ ωραίο
Αυτό που ήθελα να σε ρωτήσω είναι για την αδερφή μου. Αν θυμάσαι σου είχα πει ότι βρήκε δουλειά πριν από 5 περίπου μήνες σε μία φαρμακευτική εταιρεία. Όλα καλά στην αρχή και με το μισθό της και όλα. Τώρα έμαθε ότι σκοπεύουν να κάνουν αλλαγές και να αλλάξουν σε part time τη δουλειά ορισμένων υπαλλήλων και της αδελφής μου. Είδα στη σελίδα΄σου ότι δε γίνεται αυτό κανονικά. Καλά το κατάλαβα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EryG
Admin
Admin
EryG


Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2010
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα

Καλή αρχή! Μια και σε βρήκα εδώ, ας σε ρωτήσς και κάτι.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλή αρχή! Μια και σε βρήκα εδώ, ας σε ρωτήσς και κάτι....   Καλή αρχή! Μια και σε βρήκα εδώ, ας σε ρωτήσς και κάτι.... EmptyΤετ Σεπ 01, 2010 1:26 am

Γεια σου Μάρω μου! Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια Smile Με είχε πάρει το πρωί η Αγγελική και μου τα είπε, συνηθισμένη περίπτωση. Καλά το κατάλαβες, ναι, δε μπρούν εξαναγκαστικά να της το "γυρίσουν" σε μερική απασχόληση, αν γίνει κάτι τέτοιο θα πρέπει να πάει Επιθεώρηση Εργασίας αμέσως. Αλλά από ότι μου είπε η ίδια θα το δεχτεί και εδώ που τα λέμε καλύτερα έτσι από το να παραιτηθεί π.χ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.ergasiaka.com
 
Καλή αρχή! Μια και σε βρήκα εδώ, ας σε ρωτήσς και κάτι....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εργασιακές Σχέσεις :: Part time-
Μετάβαση σε: